Atom Hindi Barf Köpek Maması 8 kg
Atom Hindi Barf Köpek Maması 8 kg
Atom Hindi Barf Köpek Maması 8 kg
Atom Hindi Barf Köpek Maması 8 kg
Atom Hindi Barf Köpek Maması 8 kg

Atom Hindi Barf Köpek Maması 8 kg (KPKBRF012)

Fiyat : ₺1.915,00(KDV Dahil)
Kullanım Talimatı

 

 

ATOM HİNDİ BARF İÇİNDEKİLER: 
Hindi Eti, Hamsi, İşkembe, Zerdeçal, Brokoli, Ispanak, Yoğurt, Tavuk Yumurta, Bıldırcın Yumurta, Yumurta Kabuğu, Spirulina, Hindistan Cevizi Yağı, Zeytinyağı

 

SAKLAMA KOŞULLARI 

 ** Buzdolabında  

+4C 4 gün. 

 ** Buzlukta   

-6C 8 gün.

 ** Buzlukta.  

-12C 3 hafta 

 ** Derin dondurucuda. 

- 18 C 1 yıl


BİLGİLENDİRME 

  • Atom barf içeriğimiz Hindi Eti yoğunlukta olup, Hindi eti, birçok evcil hayvan mamasında bulunan ve köpeklerinde çok sevdiği, yüksek oranda sindirilebilir bir protein deposudur. Hindi eti çinko, magnezyum, potasyum, B6 ve B12 Vitamini ile beraberinde kalorisi düşük ,bağışıklık sistemine fayda sağlayan Selenyum ve Triptofan bakımından oldukça yüksektir. Ayrıca Hindi eti çok fazla yağ içermemesi sebebiyle kalp dostu bir besindir
  • Araştırmalar, Omega-3 yağ asitlerince zengin hayvansal kökenli kaynakların özellikle de balık yağının mamalarda bulunmasının köpek ve kediler açısından cilt, eklem, böbrek ve kalp ile ilişkili pek çok enflamatuar durumda iyileştirici etki gösterdiğini bildirmektedir. Buna ilave olarak, EPA köpeklerin kanında sağlıklı trigliserit seviyesinin artışı yönünde etkiye de sahiptir. Bu yüzden içeriğimize taze ve ayıklanmış olan hamsilerimizi ekledik.
  • İşkembe, emilimi yüksek proteinler bakımından mükemmel bir kaynak olduğu gibi B12 vitamini, selenyum ve çinko bakımından da zengin. B12 vitamini alyuvar üretimi, sinir iletimi ve enerji üretimi için temelken, çinko ise hücre bölünmesi, bağışıklık sistemi işlevleri ve karbonhidrat metabolizması için temeldir. Selenyumsa vücutta güçlü bir antioksidan olarak işlev görür.
  • Zerdeçal çok güçlü bir antioksidandır, köpeklerde özellikle doğal anti-inflamatuar özelliğiyle iltihapları yok etmesi, artrit ile ilişkili eklem ağrılarını hafifletmesi, kalp sağlığını geliştirmesiyle dikkat çeker
  • Sebze grubumuzdan Brokolinin, köpeğiniz dahil evdeki herkes için besleyici ve uygun bir besin olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Brokoli A, C ve K vitaminlerinin yanında lif ve manganez de içeren oldukça sağlıklı bir sebzedir. Vücudun savunma sistemini güçlendirir. İçinde bulundurduğu vitaminler kıl köklerini güçlendirir ve tüylerin dökülmesinin önüne geçer.
  • Ispanak ise içerisinde bulunan A, C, E ve K vitaminleri ile cilt sağlığı koruma da büyük rol oynar. Ispanak tüketimi cilt problemi yaşayan dostlarımız için oldukça faydalıdır. Demir açısından zengin, yangı giderici ve kalp dolaşım sorunlarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olması nedeniyle, ıspanak köpeğiniz için iyi bir seçimdir.
  • Yoğurt, can dostunuzun bağırsak florasının sağlığını korumaya yardımcı olan aktif bakteri kültürlerine sahiptir. İçeriğindeki probiyotikler, sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemeye ve geniş bir yelpazede, bakteri rahatsızlıklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.
  • Yumurtalar, köpeğiniz için güvenli bir çiğ gıda kaynağıdır. Proteinin yapı taşları olan en eksiksiz amino asit kaynaklarından biridir. Ayrıca yumurta kabuğunun da yaklaşık %90-95’ i kalsiyum olup besinlerle alınan kalsiyuma göre vücutta sindirimi ve emilimi çok daha fazladır bu nedenle köpeğinizin yumurta ve yumurta kabuklarını yemesine izin vermek, protein alımını artırmak için harika bir yoldur. Çiğ yedirildiğinde vitamin A,riboflavin, folik asit, B12vit, yağ asitleri ve selenyuma ek amino asitlerin neredeyse tamamını içeren bir besin kaynağıdır..

BESİN DEĞERLERİ

Enerji (Cal)

197

Protein (G)

32,07

Yağ (G)

7,40

Karbonhidrat (G)

3,70

Nem (G)

79

Ham Kül (G)

2,30

Ham Selüloz

0,51

 
BARF TR KULLANMA TALİMATI 

  • Ürünü teslim aldığınızda -18 derecede donuk olup olmadığını kontrol ediniz.Aksi halinde Barf TR yetkilileri ile irtibata geçiniz. 
  • Strafor kutu içinde kuru buz bulunmaktadır.Lütfen kuru buza  el ile temas etmeyiniz.+ Ürünlerin buzu açılmadan,soğuk bir şekilde  tüketim yapmayınız. + Ürün çiğ beslenme diyeti’dir ısıl işleme tabi tutulması tavsiye edilmez. + Can dostunuzun günlük tüketim miktarını uzman veteriner hekim ve Barf TR yetkililerinden öğreniniz.Yaz aylarında ve kış aylarında can dostunuzun günlük tüketimi aktivetilerine göre değişmektedir.+ Ürün Çözüldükten sonra tekrar dondurmayınız. + İlave sorularınız olursa Barf TR veya veteriner hekiminize danışınız.

 

Hindi Barf Tanıtım Videosu

Ağırlık
8 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
//Lütfen silmeyiniz. Bu sitewnizin font scriptidir. function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Montserrat:wght@400,500,600,700'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });