Mix Barf 13 kg Aç Bitir Paket Köpek Maması
Mix Barf 13 kg Aç Bitir Paket Köpek Maması
Mix Barf 13 kg Aç Bitir Paket Köpek Maması
Mix Barf 13 kg Aç Bitir Paket Köpek Maması
Mix Barf 13 kg Aç Bitir Paket Köpek Maması
Mix Barf 13 kg Aç Bitir Paket Köpek Maması

Mix Barf 13 kg Aç Bitir Paket Köpek Maması (KPKBRF005)

Fiyat : ₺999,00(KDV Dahil)
Kullanım Talimatı

 

Barf ürünleri bakanlık izniyle üretilmiştir...

 

ÇİĞ BESLENMENİN FAYDALARI

• Temiz ve sağlıklı dişler
• Daha fazla enerji ve daha stabil bir enerji
• Yumuşak ve parlak tüyler
• Derinin daha temiz kokması
• Artan kas kütlesi ve daha yalın ve sağlıklı bir vücut yapısı
• Kaşıntıların azalması
• Daha az dışkı
• Daha güçlü bağışıklık
• Besinlerin vücut tarafından daha iyi absorbe edilmesi
• Kuru veya ısıl işlem görmüş besinlerde kaybolan besin değerlerinin ciğ beslenmede söz konusu olmaması
• Kuru mamalardaki zararlı katkı malzemelerinden kurtulan bir vücut
• Daha az su tüketimi ihtiyaci, su ihtiyacının kas etinden karşılanması, dolayısıyla daha sağlıklı böbrekler
• İnsan sağlığına uygun besinler (Kuru mamada köpeğinizin diyetine nasıl besinler girdiğini bilmiyorsunuz.)

 

Dostunuzun uzun yıllar boyunca sağlıklı yaşayabilmesi için, beslenme çok önemlidir. Konserve ya da kuru mamalar, bir dönem sonra iç organlarda birikim yapar. Çünkü; hepsinde, uzun süre bozulmadan dayanabilmesi için, çok miktarda katkı maddesi vardır. Pişmiş veya işlenmiş gıdalar ile evcil dostunuzu beslemek onların sağlığına zararlıdır. Suni tahıl ve bir çok mama maliyetini düşürecek karbonhidrat esaslı köpek mamaları, sayısız sağlık problemlerine neden olur. BarfTR olarak bu beslenme yöntemini onaylamıyoruz.

 

Barf’ın açılımı çiğ et yemeyi biyolojik açıdan uygun hale getirmektir. BARF , köpekleri ve kedileri doğalarına uygun bir şekilde besleme diyetidir. BARF’ın amacı, hayvanların sağlığını ve ömrünü en üst düzeye çıkarmaktır.

 

BİR KÖPEĞİ VEYA KEDİYİ NASIL DÜZGÜN BESLERSİNİZ?

Tabi ki evrimsel anlamda kendini geliştirdiği en iyi diyet ile, bu ise biyolojik olarak uygun bir çiğ yiyecek diyetidir. Barf çoğunlukla et, kemik, meyve ve sebzelerden oluşan ve dostlarımıza çiğ olarak sunulan bir diyet şeklidir.

Birçok uzmanın onayladığı bu beslenme yöntemi, Türkiye’de henüz yaygın olmasa da Avrupa da çok ilgi görüyor. Çiğ besinlerin hayvanlara hiçbir zararı olmadığı bilimsel olarak kanıtlandı. Hayvanlar da çok severek yiyorlar. Hepsi taze olduğu için daha aromatik oluyor ve pişmediği için besleyiciliği bozulmuyor. Barf diyeti ile beslenen evcil hayvanlarda, ömrünün uzadığı ve bağışıklık sisteminin güçlendiği, alerji sorunlarının ortadan kalktığı, dişlerin güçlenip beyazlaştığı, daha az dışkı ve koku sorununu ortadan kaldırdığı, yumuşak ve parlak tüylerin yanı sıra, güçlü bir kürke ve tırnaklara sahip olduğu, eklem ağrıları ve kireçlenmenin azaldığı, artan kas kütlesi ile daha sağlıklı bir vücut gözlemlendiği ve sindirim sisteminin sağlıklı bir şekilde çalıştığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

BarfTR olarak, taze besinleri bakteri üretemeyecekleri uygun koşullarda dondurarak, besin değerlerini öldürmeden siz sevgili müşterilerimize sunuyoruz.

 

İÇİNDEKİLER 

Dana eti ve yağı, dana ciğeri, dana soluk borusu, dana dalak, tavuk eti, işkembe, hamsi, inek memesi, zeytinyağı, pirinç, yumurta, yumurta kabuğu tozu, elma sirkesi, pancar, brokoli, havuç, kabak, bal kabağı, yeşil elma, ıspanak, zerdeçal.

SAKLAMA KOŞULLARI 

 

** Buzdolabında                   +4C 4 gün. 

** Buzlukta                              -6C 8 gün.

** Buzlukta.                             -12C 3 hafta 

** Derin dondurucuda.      - 18 C 1 yıl

 

 

Mix Barf Kullanımı

Ağırlık
13 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
//Lütfen silmeyiniz. Bu sitewnizin font scriptidir. function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Montserrat:wght@400,500,600,700'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });